Sanal Alarm Merkezi Nedir ?

Sanal Alarm Merkezi Nedir ?

Sanal alarm merkezi, alarm sinyallerini e-posta, sms, web ve ivr hizmetlerini kullanarak size bildiren bir bulut güvenlik yazılımıdır. Alarm sinyallerinizin hemen hemen hepsini takip eder fakat güvenlik güçlerini değil sizi haberdar eder. Sanal alarm merkezi abonelik sistemi ile çalışır. Sanal alarm merkezi aboneleri alarm sinyallerini Ivr tarafından aranarak, sms ile veya e-posta ile öğrenebilirler. Eğer istenirse herhangi bir tarayıcı tarafından sistemimize giriş yaparak sinyal takibi yapabilirsiniz. Sanal alarm merkezi mobil uygulaması sayesinde android veya ios işletim sistemine sahip abonelerimiz mobil cihazları üzerinden sinyal takibi yapabilirler. Alarm sistemi kullanıcıları için uzaktan şifre tanımlayabilir veya bu kullanıcılara şifre paneline erişim yetkisi verebilirsiniz.

Sanal alarm merkezi sizlere daha güvenli ve daha konforlu bir yaşam sunmak için çalışır. Evinizin her zaman ideal sıcaklıkta kalması için kombinizin devamlı açık kalmasına gerek yok. Sanal alarm merkezi ile kombinizi uzaktan kontrol edebilirsiniz ve evinizi her zaman dilediğiniz sıcaklıkta bulabilirsiniz.

Sanal alarm merkezi evinizdeki veya işyerinizdeki hareketlerden haberdar olmanızı sağlayan bir güvenlik hizmetidir. Sanal alarm merkezi sayesinde sisteminizi uzaktayken bile kurup kapatabilirsiniz, durum hakkında bilgi alabilirsiniz ve daha bir çok işlemi uzaktan gerçekleştirebilirsiniz. Sanal alarm merkezi abonesi olmak için Satın Alma Formu'nu doldurmanız gerekmektedir.